راهنمای مبتدی برای جستجوگرها

تازه به SEO؟ نیاز به دانستن دانش خود دارید؟ راهنمای مبتدی برای جستجوگرها بیش از 3 میلیون بار خوانده شده است و اطلاعات جامعی را که شما نیاز دارید برای رسیدن به کیفیت حرفه ای بهینه سازی موتور جستجو و یا جستجوگرها فراهم می کند.

بهینه سازی موتور جستجو (SEO) چیست؟

SEO یک رشته بازاریابی متمرکز بر افزایش دید در نتایج آلی (بدون پرداخت) موتور جستجو است. SEO شامل عناصر فنی و خلاق مورد نیاز برای بهبود رتبه بندی، رانندگی و افزایش آگاهی در موتورهای جستجو می باشد. جنبه های بسیاری برای جستجوگرها وجود دارد، از کلمات در صفحه خود به نحوی که سایر سایت ها به شما در وب پیوند می دهند. بعضی اوقات SEOO به سادگی موضوعی است که مطمئن شوید سایت شما به گونه ای است که موتورهای جستجو درک می شود.

SEO تنها در مورد ساخت وب سایتهای موتور جستجوگر نیست. این در مورد ساخت سایت شما برای مردم نیز بهتر است. در Moz ما معتقدیم که این اصول دست دستی در دست دارند.

این راهنما برای توصیف تمام زمینه های جستجوگرها از پیدا کردن اصطلاحات و عبارات (کلمات کلیدی) است که ترافیک را به وب سایت شما می سازد، برای ساخت سایت خود به موتورهای جستجو، برای ایجاد لینک ها و بازاریابی ارزش منحصر به فرد سایت شما طراحی شده است. اگر در مورد این موارد اشتباه گرفته باشید، شما تنها نیستید و ما برای کمک به اینجا هستیم.

 

به اشتراک گذاری بازار موتور جستجو

چقدر باید این مقاله را بخوانم؟

چرا وبسایت من به SEO نیاز دارد؟

اکثر ترافیک وب توسط موتورهای جستجو عمده تجاری، گوگل ، بینگ و یاهو هدایت می شود . اگرچه رسانه های اجتماعی و سایر انواع ترافیک می توانند بازدید شما را به وب سایت شما ایجاد کنند، موتورهای جستجو، روش اصلی برای ناوبری برای اکثر کاربران اینترنت هستند. این درست است که آیا سایت شما محتوا، خدمات، محصولات، اطلاعات و یا هر چیز دیگری را ارائه می دهد.

موتورهای جستجو منحصر به فرد هستند که در آنها ترافیک هدفمند را فراهم می کنند که به دنبال چیزی هستند که شما پیشنهاد می کنید. موتورهای جستجو جاده هایی هستند که این اتفاق می افتد. اگر موتورهای جستجو نمیتوانند سایت شما را پیدا کنند یا محتوای شما را به پایگاه داده های خود اضافه کنند، فرصت های باور نکردنی برای هدایت ترافیک به سایت خود را از دست می دهید.

جستجوی عبارت-کلماتی که کاربران در جعبه جستجو تایپ می کنند- ارزش فوق العاده ای دارند. تجربه نشان داده است که ترافیک موتور جستجو می تواند موفق شود (یا شکستن) یک سازمان باشد. ترافیک هدفمند به یک وب سایت می تواند تبلیغات، درآمد و مواجهه را مانند دیگر کانال های بازاریابی فراهم کند. سرمایه گذاری در جستجوگرها می تواند در مقایسه با سایر انواع بازاریابی و ارتقاء، میزان استثنایی بازده داشته باشد.

چرا موتورهای جستجو نمیتوانند سایت من بدون SEO پیدا کنند؟

موتورهای جستجو هوشمند هستند، اما هنوز هم نیاز به کمک دارند. موتورهای اصلی همواره تلاش می کنند تا تکنولوژی خود را بهبود ببخشند تا وب را عمیق تر کنند و نتایج بهتر را به کاربران نشان دهند. با این حال، محدودیتی برای موتورهای جستجو وجود دارد. در حالی که SEO مناسب می تواند هزاران نفر از بازدید کنندگان شما را افزایش دهد و توجه بیشتری را به خود جلب کند، حرکت اشتباه می تواند سایت شما را در نتایج جستجوی خود پنهان و یا دفن کند، در حالی که دید کم است.

علاوه بر ساختن محتوا در موتورهای جستجو، موتور جستجو نیز به ارتقاء رتبه بندی ها کمک می کند تا محتوا را در جایی قرار دهد که جستجوگران راحت تر آن را پیدا کنند. اینترنت در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای رقابتی است، و آن دسته از شرکت هایی که جستجوگرها را انجام می دهند، در بازدید کنندگان و مشتریان از مزایای مورد نظر خود برخوردار خواهند بود.

آیا می توانم SEO را برای خودم انجام دهم؟

دنیای جستجوگرها پیچیده است، اما اکثر افراد به آسانی می توانند مبانی را درک کنند. حتی مقدار کمی از دانش می تواند تفاوت بزرگی ایجاد کند.آموزش رایگان SEO به طور گسترده در وب در دسترس است، از جمله در راهنماهای این چنین است. این را با یک تمرین کوچک ترکیب کنید و به خوبی در راه تبدیل شدن به گورو باشید.

بسته به تعهد زمان شما، تمایل شما برای یادگیری و پیچیدگی وب سایت شما، ممکن است تصمیم بگیرید که شما نیاز به متخصص برای رسیدگی به امور را برای شما داشته باشید. شرکت هایی که SEO را انجام می دهند ممکن است متفاوت باشند برخی تمرکز تمرکز خاصی دارند، در حالی که دیگران یک رویکرد گسترده تر و عمومی تر دارند.

در هر صورت، خوب است که یک مفاهیم اصلی را درک کنید.

چقدر باید این مقاله را بخوانم؟

اگر در مورد بهبود ترافیک جستجو جدی هستید و با جستجوگرها نا آشنا هستید، توصیه می کنیم این راهنمای را به جلو بروید . ما تلاش کرده ایم تا آن را به عنوان مختصر و آسان درک کنیم. PDF نسخه قابل چاپ برای کسانی که ترجیح می دهند، و ده ها تن از منابع مرتبط به منابع در سایت های دیگر و صفحات است که نیز ارزش توجه شما.

هر بخش از این راهنمای برای درک موثر ترین شیوه های بهینه سازی موتورهای جستجو مهم است.