جستجوگرها کلید واژه تحقیق

جستجوگرها کلید واژه تحقیق

بیایید یک دقیقه به آغاز کل فرآیند جستجو برسیم. یک جستجوی شروع می شود زمانی که یک کاربر یک کلمه یا عبارت را به یک موتور جستجو وارد کند. موتورهای جستجو از کلمات کلیدی (و ظرافت هایی مانند نظم کلمه، املایی، و زمان) استفاده می کنند تا مشخص کننده قصد جستجوگر یا آنچه که جستجوگر واقعا امیدوار است پیدا کند.

تحقیقات کلیدی به بازاریابان کمک می کند تا درک کنند که چه کاربران چه در جستجو هستند، چه کلماتی را که برای انجام این کار استفاده می کنند، و کدام یک از این کلمات کلیدی، ترافیک و کسب و کار را به یک وب سایت می دهد.

سه نوع کلیدی از کلمات کلیدی وجود دارد:

کلمات کلیدی کوتاه: جستجو با تنها یک یا دو کلمه، مانند “پرواز” و یا “بازاریابی دیجیتال”. این کلمات کلیدی ممکن است یک مقدار جستجو بالا، اما کشف آنچه که کاربران واقعا از این کلمات کلیدی واقعا می خواهید، پیدا کردن سخت است. بر پایه یک استراتژی کلیدی به طور کامل بر روی دم کوتاه، منجر به افزایش میزان بازدهی و زمان کمتری در صفحه برای سایت شما می شود، و رتبه بندی را در بلند مدت کاهش می دهد.
کلمات کلیدی بلند مدت: این سه یا چند کلمه دارند، مشخص تر هستند و اغلب کمتر از رقم کوتاه رقابت می کنند. عبارت “یک کلمه کلیدی طولانی مدت” یک نمونه عالی است: این واژه دارای حجم جستجو قابل احترام است و قصد جستجوگر بسیار مشخص است.
کلمات کلیدی فهرست بندی نامتقارن: کلمات کلیدی که اطلاعات متنی را به موتورهای جستجو ارائه می دهند. به عنوان مثال، می گویند یک صفحه به عنوان یک اصطلاح مبهم مانند “تایتانیک” رتبه بندی می شود. این می تواند در مورد فیلم، رویداد تاریخی و یا حتی تعریف فرهنگ لغت از واژه باشد. گوگل با استفاده از کلمات کلیدی معنی دار پنهان برای کشف آن؛ یک صفحه در مورد فیلم جیمز کامرون می تواند شامل شرایط LSI مانند “کیت وینسلت” باشد.
یک پروژه تحقیقاتی و استراتژیک کلیدی تحقیقاتی کلیدی، این سه نوع کلمات کلیدی را ترکیب می کند و آنها را در ساختار سایت و محتوا ایجاد می کند تا به رتبه سایت در SERPs کمک کند.

اما چگونه می دانید کدام کلیدواژه ها مناسب هستند؟ تحقیق کلید واژه

مبانی پژوهش کلید واژه

تحقیقات کلیدی یک موضوع عظیم است، و نه یکی که ما در اینجا به طور کلی پوشش خواهیم داد. در عوض، ما مراحل اصلی تحقیق کلمه کلیدی را مشخص می کنیم و لینک هایی را برای پر کردن شکاف ها ارائه می دهیم.

1-یک لیست از کلمات کلیدی بالقوه را با استفاده از تکمیل خودکار Google و جستجوی مرتبط ایجاد کنید.
2-از کلید واژه تحقیقاتی الکسا برای پیدا کردن کلمات کلیدی جدید که ممکن است در رادار شما وجود نداشته باشد استفاده کنید.
3-چک کنید چه کلمات کلیدی رقابت را هدف قرار می دهد. ابزار تجزیه و تحلیل رقابتی الکسا در اینجا کمک می کند.
4-تعریف یک لیست از کلمات کلیدی سایت شما شانس رتبه بندی برای، متعادل کلمات کلیدی کوتاه و دموکراتیک بسیار رقابتی و متمرکز، کم رقابت کلمات کلیدی طولانی دم.
5-قصد جستجو را طبقه بندی کنید و اهداف مختلف را به مراحل مختلف در کانال فروش متصل کنید. به عنوان مثال، کسی که “خرید کفش های در حال اجرا” را جستجو می کند، در کنار قیف فروش نسبت به شخصی که “بهترین کفش های در حال اجرا برای زنان” را جستجو می کند؛ محتوای ایجاد شده برای هر اصطلاح باید این تفاوت را منعکس کند.
6-مجموعه ای از اصطلاحات را از لیست کلمات کلیدی خود انتخاب کنید و محتویات (به عنوان مثال، صفحات فرود یا پست های وبلاگ) ایجاد کنید که سوالات جستجوگر را در مورد این اصطلاحات پاسخ دهد.
7-این اسکلت اساسی، تمام استراتژی های کلید واژه موفق است؛ در چارچوب اساسی، دنیایی از رویکردها و تاکتیکها وجود دارد. با بررسی برخی از این پستها شروع کنید:
چگونگی انتخاب کلید واژه های جستجوگر اینترنتی با اعتماد به نفس

چگونه کلمات کلیدی مرتبط را برای پست های وبلاگ و صفحه وب خود پیدا کنید

18 نوع کلمات کلیدی هر بازارکار باید بداند

غذا برای بازاریابی جستجو

SEO بر اساس کلمات کلیدی ساخته شده است. تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی سیستماتیک شامل جستجوی کلمات کلیدی سایت در حال حاضر رتبه و تبدیل، فرصت های کلیدی از دست رفته و تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی رقیب.

از آنجا، کلید رتبهبندی برای کلمات کلیدی، ایجاد محتوای بهینه سازی شده توسط SEO است.

چگونه مطالب را تحت تاثیر قرار رتبه بندی جستجوگرها

محتوا با کیفیت بالا، اطلاعات مفید ایجاد شده برای جذب ترافیک و حرکت کاربران در طول قیف، سنگ بنای جستجوگر موثر است. بدون محتوا – هر چند که در قالب پست های وبلاگ، فیلم ها، تصاویر، صفحات محصول، و غیره، وب سایت ها کمی در نتایج جستجو ظاهر می شود. بازاریابان موتور جستجوگر محتوای محتوایی را ایجاد می کنند که به نیازهای کاربران و خزنده ها برسد.

برای ایجاد محتوایی که نیازهای جستجوگر را برآورده می کند، باید هدف جستجو را درک کنید.

قصد جستجو

جستجوها بر اساس اهداف مختلف، از خرید یا پیدا کردن محصول برای حل مشکل یا مرور وبسایت خاص است.

هدف اطلاع رسانی: برای اطلاعات، به جای قصد خرید یا حرکت به یک سایت خاص، جستجو می کند. فکر می کنم 80٪ از جستجوهای وب اطلاعاتی است.
قصد هدایت: جستجو با هدف رفتن به طور مستقیم به وب سایت – هنگامی که شما نام بانک خود را در داخل جعبه جستجو به جای حفظ صفحه URL ورود به سیستم، به عنوان مثال تایپ کنید.
قصد تراکنشی: جستجو با هدف نهایی خرید، ثبت نام در سرویس یا دانلود یک فایل.

Search intent

مطالب مختلف متناسب با اهداف مختلف است. به عنوان مثال، یک صفحه محصول می تواند یک پرس و جو جستجو را انجام دهد، در حالی که یک پست وبلاگ با قصد اطلاع رسانی همراه است.

محتوا که قصد جستجوگر را دارد، معیارهای تعامل بهتر را تولید می کند، سیگنال های مثبت را برای موتورهای جستجو ارسال می کند و در بلندمدت بالاترین رتبه قرار می گیرد.

غذا برای بازاریابی جستجو

محتوا در قلب بهینه سازی موتورهای جستجو خوب است، اما برای موفقیت، باید در برنامه ریزی و بهبود محتوای جستجوگر، هر دو فعال و واکنش پذیر باشد. استراتژی محتوا را در جهت ایجاد محتوایی که 80٪ از جستجوهای اطلاعاتی را در اطراف کلمات کلیدی خود قرار می دهد، محاسبه کنید و صفحات فرود صفحه را برای عبارات پرس و جو مانند «خرید» یا «خرید» بهینه سازی کنید.

جهت ثبت سفارشات روی گزینه مورد نظر کلیک کنید

هاست و دامنه چیست؟

DNS دامنه چیست؟
مانند آجرهای یک خانه است. آدرس DNS ها ممکن است به صورت زیر باشد:
ns1.server.com ns2.
server.com DNS
برای این که هاست شما به دامنه شما مربوط شود ، تنظیم می شود. سرور های ns1 ممکن است قطع باشند به همین دلیل باید ns2 کار کند.
اگر به هر دلیلی Data Center هاست شما از بین برود ،

چه کاری می توانم با cPanel انجام دهم؟

زیاد! این جایی است که شما به …

  • نام دامنه را به میزبانی خود وصل کنید
  • راه اندازی ایمیل برای سایت شما
  • نصب وردپرس (یا یک سیستم مدیریت محتوای دیگر)
  • وب سایت خود را پشتیبان بگیرید
  • فایل های آپلود
  • استفاده از پهنای باند خود را بررسی کنید

و بسیار بیشتر – مانند تغییر تنظیمات امنیتی، بررسی تجزیه و تحلیل وب سایت خود و نصب برنامه های مفید

شما کار طراحی سایت را به اتمام رسانیده اید ولی هنوز به آن اندازه ای که انتظار دارید بازدید کننده ندارید . مشکل اینجاست که شما هنوز روی یکی از راه های خیلی مهم و مفید افزایش بازدید طراحی وب سایت کار نکرده اید .

یعنی بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو یا همان سئو سایت . برای  آموزش سئو روی لینک آموزش سئو کلیک کنید

بهینه سازی سایت, بهینه سازی سایت