طراحی سایت املاک

طراحی سایت املاک در حال حاضر هر کسب و کاری برای توسعه به فعالیت و حضور در اینترنت نیازمند است ودر این میان مشاورین مسکن یا همان املاکی ها نیز از این رویه پیروی می کنند، نیز جستجوو تقاضا در رابطه با خرید یا فروش و اجاره مسکن نیز در سالیان گذشته در فضای اینترنت وسایت ها افزایش زیادی داشته است و طراحی سایت املاک برای پیشرفت ضروری به نظرمی رسد. همه ما بسیاری از نیازهای خود را در اینترنت جستجو می کنیم و فعالیت و اهمیتحضور در دنیای اینترنت روز به روز رو به افزایش است. حضور در اینترنت باعث شده که دامنهفعالیت به شکل وسیعی گسترش پیدا کند، به نوعی که برخی از مشاورین املاک از محل کسبو کار خود پا فراتر گذاشته و در استان و کشور فعالیت می کنند.

امکانات ویژه در طراحی سایت املاک

در طراحی سایت املاک این امکان توسط ارسبارن هاست ایجاد گردیده که مدیر سایت املاک می تواند از میان املاک ثبت شده برخی را بصورت ویژه و اکوازیون در بخشهای مختلف صفحه اصلی سایت فروش و اجاره ملک نمایش دهد. همچنین امکان افزودن چندین عکس از املاک فروشی یا املاک اجاره ای در طراحی سایت املاک گنجانده شده که بصورت آلبوم عکس ملک در فایل همان ملک نمایش داده می شود.

وب سایت املاک ، یک مزیت رقابتی خوب

در عصر حاضر اکثر فعالیت های بشر از جنبه فیزیکی و جابجایی و مراجعات حضوری، جنبه مجازی به خود گرفته است. احتمال خود شما هم از این خدمات استفاده کرده اید.

به عنوان مثال انتقال وجه و یا پرداخت قبض تان را از طریق اینترنت انجام داده اید و یا به عنوان سرگرمی و یا کسب دانش به مرور وب سایت های مربوطه پرداخته اید.

اما نکته ای که وجود دارد این است که شما می توانید از این ظرفیت گسترده اینترنت در کسب وکار املاک خود بهره بگیرید. برای این کار ، کافی است که شما در کنار بنگاه معاملاتی  املاک خود ، یک وب سایت املاک داشته باشید.

حال باید به این سوال پاسخ داد که طراحی سایت املاک مستلزم رعایت چه اصولی است؟ برای اینکه یک وب سایت املاک موفق داشته باشیم چه آیتم هایی را باید رعایت کنیم؟

اگر آیتم های خاصی برای طراحی سایت املاک در نظر گرفته ایم این آیتم ها چقدر کاربردی هستند و چه کنیم که سایتمان یک وب سایت کاربر پسند باشد ؟

امکانات اولیه در طراحی سایت

  • مشاهده موقعیت جغرافیایی ملک مورد نظر
  • محدود کردن جستجو به موارد دلخواه مانند تعداد اتاق و زیر بنای ملک و غیره
  • قسمت اخبار و اطلاعیه ها در مورد بازار مسکن
  • وجود قابلیت ثبت مسکن دلخواه به وسیله اشخاص مختلف
  • قابلیت بارگزاری تصاویر و ویدئو از ملک در کنار توضیحات
  • امکان پنل ارسال پیامک به تعداد دلخواه برای بانک شماره ها
  • امکان پرداخت اجرت و بیعانه برای نگه داشتن مسکن برای متقاضی
  • مشاهده موقعیت اماکن و دسترسی ها در اطراف ملک بر روی نقشه
  • و موارد بسیاری دیگر که بر حسب نیاز مدیر در طراحی سایت املاک قابل اجرا می باشد.