لینک های خروجی و داخلی

لینک های خروجی و داخلی

ما قبلا می دانیم که خزنده ها از لینک ها برای حرکت بین صفحات وب در هنگام نمایه سازی استفاده می کنند؛ صفحات بدون لینک برای موتورهای جستجو غیرقابل دسترس هستند. این باعث می شود که لینک ها – هر دو بیرون به سایت های با کیفیت بالا و در داخل بین صفحات وب سایت – یک بخش حیاتی از SEO خوب است.

لینک های خروجی بازدید کننده از وب سایت شما به سایت خارجی است. این پیوندها با ارزش به سایت خارجی منتقل می شوند، چرا که موتورهای جستجو پیوند را به عنوان تمبر تأیید درک می کنند. این بدان معنی است که هر بار که شما به یک سایت خارجی پیوند می دهید، شما آن را برای موتورهای جستجو شگفت انگیز می گذارید و کاربران را با تجربه ای بهتر در حال حرکت قرار می دهید.

پیوند داخلی یا ایجاد ارتباط بین صفحات شخصی وب سایت، باعث بهبود قابلیت باز شدن سایت و ارسال سیگنال به موتورهای جستجو در مورد مهمترین کلیدواژه ها در یک صفحه می شود. همچنین کاربران را قادر می سازد که سایت خود را طولانی تر کنند، که موتورهای جستجو درک کنند که انعکاس مثبت کیفیت سایت است.

تمرکز بر ایجاد صفحات وب با یک سلسله مراتب روشن که در میان پیوندهای داخلی و خارجی قرار دارد. اگر شما در مورد کیفیت سایت جستجوگرانه در صفحه خود مطمئن نیستید، آن را از طریق چک چک جستجو در صفحه الکسا اجرا کنید. این ابزار به شما لیستی از فعالیت ها را برای بهبود صفحه های جستجو بر روی صفحه می دهد، پیش نمایش می کند که چگونه صفحات ممکن است در نتایج موتور جستجو ظاهر شوند و فرصت هایی برای بهبود رتبه بندی را مشخص می کند.

جهت ثبت سفارشات روی گزینه مورد نظر کلیک کنید

هاست و دامنه چیست؟

DNS دامنه چیست؟
مانند آجرهای یک خانه است. آدرس DNS ها ممکن است به صورت زیر باشد:
ns1.server.com ns2.
server.com DNS
برای این که هاست شما به دامنه شما مربوط شود ، تنظیم می شود. سرور های ns1 ممکن است قطع باشند به همین دلیل باید ns2 کار کند.
اگر به هر دلیلی Data Center هاست شما از بین برود ،

چه کاری می توانم با cPanel انجام دهم؟

زیاد! این جایی است که شما به …

  • نام دامنه را به میزبانی خود وصل کنید
  • راه اندازی ایمیل برای سایت شما
  • نصب وردپرس (یا یک سیستم مدیریت محتوای دیگر)
  • وب سایت خود را پشتیبان بگیرید
  • فایل های آپلود
  • استفاده از پهنای باند خود را بررسی کنید

و بسیار بیشتر – مانند تغییر تنظیمات امنیتی، بررسی تجزیه و تحلیل وب سایت خود و نصب برنامه های مفید

شما کار طراحی سایت را به اتمام رسانیده اید ولی هنوز به آن اندازه ای که انتظار دارید بازدید کننده ندارید . مشکل اینجاست که شما هنوز روی یکی از راه های خیلی مهم و مفید افزایش بازدید طراحی وب سایت کار نکرده اید .

یعنی بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو یا همان سئو سایت . برای  آموزش سئو روی لینک آموزش سئو کلیک کنید

بهینه سازی سایت, بهینه سازی سایت