خدمات میزبانی وب و دامنه

ارسباران هاست فعالیت خود را در زمینه هاستینگ از سال 1391 به عنوان فروشنده هاست و سرور مجازی شروع نمود.

سرویس های ارسباران هاست بر روی سرورهای قدرتمند و مجهز به کلود لینوکس در معتبرترین دیتاسنترهای کشور آلمان و فرانسه میزبانی می شوند.

از آغاز فعالیت ارسباران هاست تا کنون نهایت تلاش ما ارائه بهترین سرویس به کاربران خود بوده است و طی فعالیت های ما تنها افتخار ما رضایت کابران از سرویس ارایه شده توسط مارسباران هاست میباشد.

 شناسایی هویت خریدار

1- خریدار شخص حقیقی یا حقوقی است که مشخصات وی در ناحیه کاربری در پرتال کاربران ارسباران هاست ثبت شده باشد و سرویسهای خریداری شده در حساب کاربری وی تعریف شده باشد و مدیریت شود.

2- کلیه مسؤولیتها و حقوق سرویس به ترتیب بر عهده خریدار و متعلق به وی می باشد.
3- خریدار تصریح می نماید که کلیه اطلاعات هویتی و مشخصات و اطلاعات تماس و نشانی مندرج در ناحیه کاربری وی صحیح است. ارسباران هاست حق دارد در هر زمان برای کنترل این اطلاعات از خریدار درخواست مدارک مؤید اطلاعات مندرج در ناحیه کاربری وی را نماید.
4- ارسباران هاست در رابطه با هر یک از سرویسهای خریداری شده تنها خریدار را با مشخصات تصریح شده در ناحیه کاربری وی به رسمیت می شناسد و مسؤولیتی در قبال درخواستهای دریافتی توسط اشخاص دیگر مرتبط با سرویس یا اشخاصی که سرویس به نمایندگی از آنها خریداری شده مگر در صورت تصریح و درخواست خریدار نمی پذیرد.

5- ارسباران هاست مسؤولیتی نسبت به مشکلات ناشی از ناقص یا اشتباه بودن اطلاعات هویتی و مشخصات خریدار ندارد.
6- تغییر هویت یا نماینده خریدار تنها با درخواست خریدار با مشخصات فعلی از روش ارتباطی فعلی وی قابل انجام است. ارسباران هاست حق درخواست مدارک مؤید هویت فعلی یا آتی خریدار یا نماینده وی را برای خود محفوظ می داند.

7- در صورتی که به درخواست خریدار و به هر دلیل سرویس به جای مشخصات خریدار با مشخصات فراهم شده توسط ارسباران هاست سفارش داده باشد کلیه مسؤولیتها و حقوق سرویس به ترتیب بر عهده و متعلق به خریدار می باشد.

قوانین اختصاصی  سرور

1- پشتیبانی فنی سرور اجاره شده بر عهده خریدار است و ارسباران هاست مسؤولیتی در قبال آن ندارد مگر آنکه در تعرفه خلاف آن درج شده باشد.
2- ارتباط خریدار با سرور اجاره ای از طریق اتصال ریموت (راه دور) است مگر آنکه خلاف آن در تعرفه درج شده باشد.
3- پشتیبانی ارسباران هاست تنها شامل مشکلاتی که موجب قطع دسترس به سرور شود و ایرادات سخت افزار است مگر آنکه خلاف آن در تعرفه درج شده باشد. در صورتی که مشکل ایجاد شده ناشی از اقدامات خریدار باشد. ارسباران هاست حق دارد برای رفع مشکلات هزینه خدمات را دریافت نماید.
4- ارسباران هاست موظف است سرور را بدون مشکل و مطابق سفارش خریدار به وی تحویل دهد. مسؤولیت بررسی تطابق سرویس تحویل شده با سفارش بر عهده خریدار است.
5- ارسباران هاست موظف به رفع مشکلات سخت افزاری سرور اجاره شده و تعویض رایگان قطعات معیوب سخت افزاری می باشد. در صورت بروز هر گونه مشکل سخت افزاری خریدار موظف است مراتب را به پشتیبانی ارسباران هاست اطلاع دهد.