8 چیز جدید که می توانید با الکسا (2019) انجام دهید

من سعی کردم چیزی را برای نوشتن در مورد آن بنویسم و ​​فهمیدم که ممکن است بخواهید درباره 8 چیز جدید بدانید که متوجه شدم شما میتوانید با الکسا کار کنید.

این همان مهارت های قدیمی Alexa نیست که شما معمولا در مورد آن می شنوید . اگر امروز در اینجا هستید، شانس این است که شما در حال حاضر یک دستگاه الکسا دارید و از خستگی از آن چیزی که آب و هوا می خواهید بگویید و به شما جوک ها و داستان های شب قبل احتیاج دارد یا شاید به دنبال دلایل خرید آن هستید خسته شده اید.

خوب، شما در جای مناسب هستی و من قصد دارم به بیش از 8 استفاده جدید که ما برای الکسا پیدا کرده ایم  که  صحبت کردن در مورد آن زیاد را نمی شنویم. شما باید تمام این مهارت ها را در وب سایت آمازون یا در برنامه Alexa پیدا کنید و مهارت را قبل از اینکه روی آنها کار کنید فعال کنید.

1. الکسا می تواند به شما در یافتن تلفن شما کمک کند

اولین مهارت پیدا کردن تلفن خود  با تلفن یاب. شما می دانید آن زمانی که شما تلفن خود را اشتباه گرفتید و شما باید بر روی iPad خود و یا هر چیز دیگری بروید و کلیک کنید پیدا کردن تلفن من؟خوب، شما می توانید این کار را با الکسا بدون 50 کلیک انجام دهید تا زمانی که به آن دکمه که شما دنبال آن هستید دسترسی پیدا کنید.

شما فقط می گویید “Echo use phone finder to find my phone”. سپس اکو می گوید “اگر گوشی شما زودتر شروع به لرزش کند، گوشی شما 

هشدار می دهد”. شخصا، این راه حل فوق العاده مفید و بسیار بهتر از استفاده از ویژگی “پیدا کردن تلفن” خود را از اپل پیدا کردم.

 

2. الکسا می تواند گیتار شما را تنظیم کند

مهارت دوم که ما پیدا کردیم، تنظیم گیتار شما با تیونر گیتار است، بنابراین اگر شما یک گیتار داشته باشید که از لحن خارج می شود، می توانید از دستگاه الکسا برای تنظیم گیتار خود استفاده کنید.شما می گویید “از تیونر گیتار بخواهید گیتار من را تنظیم کند” و الکسا پاسخ “اجازه دهید لحن” و سپس شما را از طریق تنظیم گیتار خود را. شما همچنین می توانید به آن بگویید که یک رشته فرد را تنظیم کنید، شما می گوئید “به تیونر گیتاری بخوانید تا A را تنظیم کنید” و الکسا با “توجه به بازی A” پاسخ می دهد و سپس به شما کمک می کند رشته A را تنظیم کنید.

3. Alexa Drop In

این بخش کاملا درباره برقراری ارتباط و استفاده از دستگاه شما برای تماس، پیام، و استفاده از آن برای drop-ins است. شما در واقع می توانید آن را به صورت رایگان برای تماس با فردی از تلفن خود استفاده کنید.

دو ویژگی شگفت انگیز که با دستگاه بدون هیچگونه نصب نصب می شوند اعلام و رها کردن ویژگی ها هستند. بنابراین اگر چندین دستگاه آمازون دارید، اطلاعیه ها بسیار مفید هستند.

یک اعلامیه جایی است که شما پیام خود را در سراسر دستگاه های مختلف الکسا که در خانه تان پخش می کنید پخش می کنید. این واقعا مفید است اگر شما به همه بگویید که شام ​​آماده است، به خانواده بگویید که وقت آن است که به یک رویداد بروید یا فقط هر پیامی را که می خواهید به هر کسی در هر اتاق می خواهید پخش کنید.

یکی دیگر از ویژگی های این است که شما می توانید به هر دستگاهی که می خواهید از گوشی خود استفاده کنید. تلفن شما واقعا به عنوان یک دستگاه امنیتی به خصوص به شما این امکان را می دهد، زیرا شما می توانید از طریق دوربین دیدن کنید و وقتی در خانه نیستید، چه چیزی در هر اتاق اتفاق می افتد.

4. یادآور هشدار

شما می توانید از الکسا برای تنظیم آلارم خود به شمارش معکوس استفاده کنید و مرا به انجام کارهایی که باید انجام دهم یادآوری کنم. در هنگام تنظیم یک زنگ، می توانید آن را به یک آهنگ تنظیم کنید، مثلا می توانید بگویید «فردا با آهنگ های سلولی بیدار شوید» و آن را با آن آهنگ بیدار می کنید. مثال دیگر این است که شما می توانید به الکسا بگویید “به من یادآوری کنید که ظرف 10 دقیقه لباس بپوشید” و به شما یک هشدار را یادآوری می کند.

5. الکسا بلندگو بلوتوث بیش از حد است

یکی از چیزهایی که ما اغلب در من خانه استفاده می کنیم این است که شما واقعا می توانید از دستگاه خود برای پخش موسیقی، پخش کتاب های صوتی استفاده کنید. شما همچنین می توانید آن را به کامپیوتر خود متصل کرده و از آن به عنوان بلندگو استفاده کنید، دستگاه خود را به بلندگوهای خود وصل کنید و همچنین می توانید آب و هوا و اخبار را در یکی از آنها دریافت کنید.

یکی دیگر از چیزهای جالب این است که اگر شما Amazon Prime را دارید، همچنین دارای موسیقی آمازون هستید، که بسیار جذاب است، زیرا شما در کل یک موسیقی رایگان وجود دارد که شما می توانید آن را به بازی بگویید.

همچنین اگر شما آن را چک نکرده اید در حال حاضر این برنامه به نام قابل شنیدن از آمازون که در آن شما می توانید کتاب های صوتی پخش کنید وجود دارد. شما فقط می توانید دستگاه خود را به سرآغاز کتاب صوتی خود بازگردانید و از آنجا که در تلفن یا رایانه خود متوقف شده اید، شروع به عقب می کند.

بنابراین واقعا مفید است هنگامی که شما در حال انجام لباس های شسته شده و یا انجام چیزی است که می خواهید به تلفن خود گوش دهید. به خصوص هنگامی که شما در حال کار کردن و یا کشش به طریقی که می توانید سودآوری بمانید.

اتصال بلوتوث به لپ تاپ شما باعث می شود که تنظیمات شما بسیار تمیز تر باشد زیرا شما سیم های اضافی را برای وصل کردن ندارید. فقط بلندگوهای خود را به سمت عقب نقطه ی اکو یا هر دستگاه اچو وصل می کنید.

6. کنترل خانه هوشمند خود را

بدیهی است، به عنوان یک متعصب خانه هوشمند، این یکی از موارد مورد علاقه من است. شما می توانید خانه هوشمند خود را کنترل کنید. شما می توانید روشن و خاموش کردن چراغ ها را روشن کنید، می توانید Roomba خود را برای خلاص شدن از کف بچرخانید و می توانید سیستم سرگرمی خانگی خود را با Harmony Logitech همانطور که قبلا صحبت کرده ایم، کنترل کنید.

شما همچنین می توانید درجه حرارت خود را با ترموستات لانه خود و یا دستگاه های خانه هوشمند خود را برای سیستم زنگ خطر خود را تنظیم کنید.

7. سفارش محصولات آنلاین

این که آیا شما سفارش آنلاین محصولات، سفارش پیتزا یا گرفتن uber، این یک ابزار بسیار مفید است. به عنوان مثال، شما می توانید از الکسا بخواهید که برخی از کاغذ توالت یا باتری یا هر چیز دیگری در خانه را که شما به طور مرتب استفاده می کنید سفارش دهد. برای من، این فقط بسیار مفید است زیرا من همیشه آن موارد معمولی خانوار را فراموش کرده ام زمانی که لیست خرید را ایجاد می کنم.

8. الکسا به عنوان تمرین تمرین

من از این استفاده نمی کنم به همان اندازه که من باید … .hehem.

شما می توانید از دستگاه خود به عنوان مربی خود برای کار با مهارت تمرین هفت دقیقه استفاده کنید. بنابراین اگر شما مانند من تنبل هستید و معمولا میخواهید در خانه تمرین کنید، اما نمیخواهید در هنگام کار کردن با تلفن خود نگاه کنید. شما می توانید یک مربی در دستگاه خود داشته باشید به شما دقیقا همان چیزی را که لازم دارید انجام دهید، به شما نشان می دهد، پرش های جک، فشردن و چندین تکرار که باید انجام دهید.

نتیجه

البته، همیشه می توانید صدای آلکسا را ​​تغییر دهید ، اما مطمئن هستم که بسیاری از شما قبلا این کار را انجام داده اید. این فقط 8 چیز جدید است که من پیدا کردم که الکسا می تواند انجام دهد و من مطمئن هستم که تعداد زیادی بیشتر معرفی شده هر روز. بنابراین نگاهی بیندازید، زیرا بیشتر از این احتمالا این مقاله در طول سالهای آینده به روزرسانی خواهد شد.

با تشکر از خواندن، 

8 چیز جدیدی که می توانید با الکسا (2019) انجام دهید 

2020-11-14T23:25:39+03:30Categories: ارسباران|1 ديدگاه

يك ديدگاه

  1. ثبت دامنه 14/05/2019 در 16:54

    خیلی کامل و خوب بود مرسی از توضحیاتتون

ثبت ديدگاه

Go to Top