بهینه سازی هر پست وبلاگ با ابزارهای الکسا

چک لیست 36 نقطه برای نوشتن محتوای کاملا بهینه شده
5 دقیقه وقت برای خواندن
قبل از ارسال پست بعدی وبلاگ خود، از این چک لیست نوشتن استفاده کنید تا اطمینان حاصل کنید که محتوای خود را به طور کامل برای خوانندگان، جستجوگرها و اهداف بازاریابی خود بهینه سازی کردید.

چک لیست برای نوشتن پست های وبلاگ

1. انتخاب یک سربرگ حداقل یک ایده ابتدایی را برای عنوان پست  بنویسید. دانستن عنوان قبل از شروع به نوشتن، به شما کمک می کند تا به موضوع بپردازید و آنچه را که در عنوان می نویسید را تحویل دهید.

2. مخاطبان خود را شناسایی کنید. به طور دقیق مشخص کنید که شما برای پست, وبلاگ نوشته اید. هنگامی که شما مخاطب دقیق محتوای خود را می دانید، بسیار ساده تر است که با نوشتن خود مستقیم باشد. اگر مخاطبان خود را نمی دانید، از فرم شخصیت خریدار ما برای شروع خواندن  ایده آل خود استفاده کنید.

پیدا کردن تورهای ایده های محتوایی

3. هدف خود را بشناسید. تمام محتوای دیجیتال باید با توجه به برنامه بازاریابی شما ایجاد شود. بنابراین یکی از اولین مواردی که در چک لیست نوشتاری شما وجود دارد، شناسایی هدف اصلی محتوای بازاریابی وبلاگ شما (مثلا ایجاد آگاهی از نام تجاری، گرفتن اشتراک ایمیل، افزایش SEO و غیره) است.

4. یک کلمه کلیدی اصلی را اختصاص دهید. از کلید واژه دشواری الکسا برای شناسایی بهترین کلید واژه برای پست استفاده کنید. کلید واژه باید با دقت نشان دادن موضوع و یک کلید واژه برتر برای صنعت شما باشد. این باید نسبتا محبوب باشد و دشواری کلمات کلیدی است که شما احتمالا برای آن رتبه بندی کنید.

چک لیست برای نوشتن تحقیقات کلید واژه

5. از کلمه کلیدی اصلی در عنوان استفاده کنید. بازگشت به عنوان شما و مطمئن شوید که کلید واژه اصلی در عنوان استفاده می شود.

6. چند کلمه کلیدی ثانویه را اختصاص دهید. چک لیست قوی برای نوشتن همچنین شامل یک گام برای پیدا کردن کلمات کلیدی مرتبط برای استفاده در پست شما است. سه یا چهار کلمه کلیدی LSI را انتخاب کنید که مربوط به کلیدی کلیدی هدف برای پست است.

7. نوشتن 300+ کلمات. تا آنجا که لازم است موضوع را به طور کامل پوشش دهید، و به عنوان بهترین تمرین، نوشتن بیش از 300 کلمه را برای نشان دادن موتورهای جستجو نشان می دهد که این یک منبع کامل است.

8. ارزش را اضافه کنید. همانطور که پست خود را می نویسید، جزئیات، حقایق، آمار، takeaways، اخبار و اطلاعاتی را که برای خواننده ارزشمند و مفید هستند را ارائه می دهید.

9. نمایش ندهید بخش مهمی از این چک لیست برای نوشتن وبلاگ، استفاده از نمونه هایی است که مخاطبان را قادر می سازد پیام های مورد نظر شما را درک کنند و جذب کنند.

10. از صدای فعال استفاده کنید. با استفاده از یک صدای فعال، پست های جالب را نگه دارید. اجتناب از صدای غیرفعال، که می تواند محتوای ظاهر و یا کسل کننده باشد.
نکته نوشتن حرفه ای: اجتناب از صدای غیرفعال، که می تواند محتوای ظاهر و یا کسل کننده باشد. با کلیک بر روی TWEET

11. برای سطح تحصیلات هشتم درجه را بنویسید. در حالی که کیفیت نوشتن باید بالا باشد، آن را ساده نگه دارید. از ساختار حکم پیچیده یا اصطلاحات استفاده نکنید که خوانندگان را از دست بدهد.

12. محتوای را سرقت نکنید. محتوای ایجاد شده همیشه باید اصلی باشد و هرگز از وب سایت دیگری کپی نگردد. محتوای محتوا از سایت های دیگر می تواند منجر به جستجوی مجازات شود.

13. ارائه منابع مناسب. اگر از نقل قول ها یا اطلاعات سایت های دیگر در پست وبلاگ خود استفاده می کنید، با فهرست کردن و لینک دادن به منبع، نقل قول های لازم را ارائه دهید.

14. استفاده از زیرمجموعه ها. مطالب خود را با استفاده از زیر شاخه ها در پست خود تقسیم کنید تا بخش های متن را بشکافید.

15. از حداقل یک زیرمجموعه کلید اصلی استفاده کنید. بخشي از چك ليست نوشتن وبلاگ شما بايد شامل قرار دادن كليد واژه در حداقل يك زيرمجموعه باشد.

16. شکستن پاراگراف های بزرگ. محتوای دیجیتال باید انعطاف پذیر باشد، بنابراین بلوک های بزرگ متن و پاراگراف ها را با اضافه کردن پاراگراف ها و فضای سفید به یکدیگر تقسیم کنید.

17. اطلاعات مهم را برجسته کنید یکی از مهمترین نکات نوشتاری محتوا، استفاده از ویژگی های قالب بندی است که پست را آسان تر می کند. پررنگ، کالیج شده، و یا به هر حال برجسته کردن اطلاعات مهم است.

18. گرافیک پشتیبانی اضافه کنید. چک لیست محتوا وبلاگ شما همچنین باید شامل اضافه کردن تصاویر، فیلم ها، پست های اجتماعی جاسازی شده و غیره باشد که پست را جذاب تر یا جذاب تر می کند.

19. اطمینان حاصل کنید که تصاویر اندازه مناسب هستند. تصاویری که خیلی بزرگ هستند، سرعت بارگذاری سایت را کاهش می دهند، بنابراین از عکس های با اندازه های بزرگ استفاده نکنید.

20. کلید واژه اصلی را به تگ image alt اضافه کنید. با استفاده از کلمه کلیدی مورد نظر صفحه در تگ تصویر alt برای بهبود وبلاگ SEO.

21. از کلید واژه اصلی در نام و عنوان فایل تصویر استفاده کنید. هنگام اضافه کردن تصاویر، از کلید واژه اصلی در نام فایل اصلی و عنوان در CMS استفاده کنید.

چک لیست برای نوشتن نام تصویر

22. از نقض حق نسخه برداری تصویر جلوگیری کنید. برای اطمینان از اینکه شما حق انتشار رسانه برای جلوگیری از نقض حق نسخه برداری با عکسها و ویدیوهای دیجیتال دارید، دوبار بررسی کنید.

23. از کلید واژه اصلی در عنوان صفحه استفاده کنید. در چک لیست خود را برای نوشتن، شروع به جستجوگرها بهینه سازی با نوشتن عنوان صفحه که شامل کلید واژه اصلی است. اطمینان حاصل کنید که عنوان صفحه شما منحصر به فرد است برای جلوگیری از موارد تکراری عنوان برچسب که ممکن است SEO شما را آسیب برسانند. معمولا شما می توانید همان عنوان صفحه را به عنوان عنوان خود استفاده کنید.

24. استفاده از کلید واژه اصلی در شرح متا. همچنین، کلمه کلیدی اصلی را در متا توصیف اصلی که بیش از 320 کاراکتر نیست، شامل کنید. برای راهنمایی بیشتر، پست ما را در نوشتن متا توصیف بهینه سازی شده بهینه سازی شده بخوانید.

25. از پارامتر اول کلمه کلیدی استفاده کنید. یکی دیگر از نوشتارهای copywriting SEO این است که کلمه کلیدی اولیه در پاراگراف اول کپی را برای ارسال سیگنال به جستجوگرهای خزنده وارد کنید.

26. از کلید واژه اصلی در انتهای کپی استفاده کنید. با استفاده از کلمه کلیدی اولیه در انتهای پست، کپی را با اشاره به عبارت هدف رزرو کنید.

27. از کلمهای اصلی به طور طبیعی در کپی استفاده کنید. در کلمات کلیدی دخالت نکنید. با استفاده از این اصطلاح به اندازه کافی برای ایجاد چگالی کلمات کلیدی 2٪ در کپی خود استفاده کنید.

28. هر یک از کلمات کلیدی ثانویه حداقل یک بار در کپی استفاده کنید. پشتیبانی از کلمه کلیدی اولیه با اضافه کردن هر کلمه کلیدی مرتبط حداقل یک بار در پست.

29. لینک ها را به صفحات داخلی مربوط اضافه کنید. در این مرحله در فهرست چک لیست برای اضافه کردن لینک ها به سایر پست های منتشر شده و صفحات سایت خود با اضافه کردن لینک های مرتبط به سایر صفحات داخلی اضافه کنید.

30. لینک ها را به سایر صفحات با کیفیت بالا اضافه کنید. لینک های مربوط به خروجی، لینک های دوستانه به دیگر وب سایت های با کیفیت بالا را برای دادن اعتبار و پیوند به منابع اضافه کنید.

31. لینک های خروجی را برای باز کردن یک صفحه جدید تنظیم کنید. لینک های خروجی را در صفحه خود مرور کنید و آنها را در یک پنجره جدید باز کنید تا خوانندگان را در سایت خود نگه دارید، حتی اگر آنها روی یک لینک به یک وب سایت دیگر کلیک کنند.

32. پایان دادن به دعوت به عمل از آنجا که همه پست های پست خوب با هدف در ذهن نوشته می شوند، پایان دادن به یک تماس به عمل است که به خواننده می گوید آنچه شما می خواهید آنها را بعدا انجام دهید.

33. عناوین اضافی را بنویسید. بازگشت به تیتر شما و ارسال چند تنوع بیشتر به عنوان یک عنوان قدرتمند تر است. بهترین گزینه را از گزینه های جدید خود انتخاب کنید. اطمینان حاصل کنید که شامل کلید واژه اصلی است و مختصر و قانع کننده است. عنوان نهایی شما باید زیر 60 حرف باشد تا بتوان به طور کامل در جستجو نمایش داده شود.

34. برای به اشتراک گذاری اجتماعی بهینه سازی خوانندگان را تشویق کنید تا مطالب خود را با ایجاد محتوای اشتراکی که شامل لینک های ClickToTweet، callouts و آیکون های به اشتراک گذاری اجتماعی هستند، گسترش دهید.

35. یک ویرایش کپی نهایی انجام دهید. از یک چک لیست خودآموزی استفاده کنید که به شما کمک می کند اشتباهات املایی و دستور زبان و همچنین خطا را پیدا کنید. تا زمانی که پست به طور کامل ویرایش نشود منتشر نشود منتشر نشود

36. بررسی در صفحه جستجوگرها. هنگامی که پست منتشر می شود، مطمئن شوید که هیچ گام بهینه سازی جستجوگرها را از دست ندهید از طریق جستجوگر آنلاین SEO الکسا.

چک لیست در صفحه برای نوشتن

بهینه سازی هر پست بلاگ با ابزارهای الکسا
اطمینان حاصل کنید که هر پست ای که شما منتشر کرده اید یک هدف دارد و قصد دارد اهداف بازاریابی خود را پیش ببرد. از این چکیده نوشتن و نکات بهینه سازی محتوا در SEO برای گام گام شدن استفاده کنید.