رتبه الکسا را ​​به سرعت در سال 2018 افزایش دهید (بهترین کلاهبرداری برای بهبود رتبه بندی)

(آخرین بروز رسانی در: 6 ژوئن 2018)چگونه میتوانم رتبه الکسام را افزایش دهم؟ آیا هیچ ترفندی یا راهنمایی که نمره Alexa من را افزایش می دهد وجود دارد؟

برای بسیاری از صاحبان وب سایت ها و وبلاگ نویسان جدید، سخت است که ترافیک کسب کنید و رتبه الکسا پایین تر داشته باشید .

هیچ چیز ناامید کننده تر از آن نیست که محتوایی شگفتانگیزرا در آنجا پیدا کند، فقط برای اینکه متوجه این موضوع نگردد، به این دلیل که هیچ کس آن را نمی خواند.😒

دانستن اینکه چگونه به سایت جستجوگرها و نحوه نوشتن پست کامل وبلاگ ، کلیدی برای جمع آوری ترافیک است که در نهایت به بهبود رتبه الکسا کمک می کند ودرآمد حاصل از Adsense را به شما می دهد .

قبل از اینکه ما به نحوه افزایش الکسا خود بپردازیم، ابتدا با اصول اولیه شروع کنیم.

الکسا و رتبه الکسا چیست؟

الکسا (که توسط آمازون و همه جانبه جف بیسوس به دست آورده است) یک شرکت است که داده های ترافیکی مربوط به وب سایت ها را حفظ می کند و بیشتر به اطلاعات رتبه بندی وب سایت خود یعنی Alexa Rank معروف است .

رتبه جهانی الکسا نشان می دهد که سایت شما در سراسر جهان محبوب است و رتبه محلی الکسا محبوبیت در کشور را نشان می دهد که دامنه در آن ثبت شده است.

رتبه الکسا شما کجاست؟

در اینجا شما می توانید رتبه الکسا سایت خود را پیدا کنید.

علاوه بر این، اگر شما مانند من هستید و مرتبا رتبه Alexa خود را بررسی می کنید، می توانید از Alexa Traffic Chrome Extension نصب کنید، بنابراین شما می توانید به سرعت رتبه هر صفحه ای که بازدید می کنید را مشاهده کنید.

آیا رتبه الکسا رتبه است؟ چرا کسی باید مراقب باشد؟

رتبه الکسا یک ابزار بسیار مهم برای بازاریابان است؛ زیرا پتانسیل تبلیغاتی یک سایت را نشان می دهد. پایین تر تعداد، ترافیک بیشتر که سایت می شود و در نتیجه بیشتر افراد که تبلیغات را می توان به خدمت کرده است.

دامنه هایی با رده پایین الکسا به طور کلی ارزشمند تر از دامنه هایی با رتبه الکسا بالاتر هستند.

داشتن امتیاز کم الکسا می تواند CPC را افزایش دهد که شما از طریق شبکه تبلیغ خود دریافت می کنید یا حتی به شما کمک می کند که تبلیغ کنندگان بومی خود را در سایت خود بگذارید.

بنابراین، کاهش رتبه الکسا سایت شما می تواند برای کسب و کار شما سودمند باشد.

برای مثال، در اینجا رتبه الکسا Google است

چه عواملی بر رتبه بندی الکسا تاثیر می گذارد؟

با توجه به الکسا وبلاگ در مورد “چگونه به بهبود رتبه الکسا شما”:

“هر روز، الکسا بازدیدکنندگان روزانه روزانه و بازدیدهای صفحه را به هر سایت در سه ماه گذشته برآورد می کند. سایت با بالاترین ترکیبی از بازدیدکنندگان و بازدیدهای صفحه طی 3 ماه گذشته رتبه اول را دارد. “

در آزمایش های خودم نیز متوجه شدم که چند متغیر دیگر (رتبه بندی به ترتیب اهمیت) وجود دارد که در الگوریتم Rank Alexa نقش دارند. این شامل موارد زیر است:

 • ترافیک از افرادی که از نوار ابزار الکسا استفاده می کنند (که تخمین وحشتناک تعداد بازدیدکنندگان سایت است)
 • تعداد بازدید های صفحه
 • زمان صرف شده در سایت برای هر بازدید کننده
 • میزان بازدهی و CTR (کلیک کنید). یاد بگیرید چگونه CTR خود را افزایش دهید .
 • کیفیت و تنوع دیدگاه ها
 • تعداد لینک های غیر مرتبط با سایت (همچنین به عنوان لینک ها شناخته می شود)
 • اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی، دوست داشتن، تعداد نظرات
 • سرعت بارگذاری سایت (که منجر به بازدیدکنندگان وب سایت شما نمی شود)
 • سایت UX / UI

آیا رتبه بندی الکسا بر SEO یا ترافیک تاثیر می گذارد؟

بین سئو و رتبه الکسا رابطه مستقیمی وجود ندارد . با این حال، یک رتبه پایین الکسا ممکن است مقدار زیادی از ترافیک را که می تواند مربوط به داشتن پست های وبلاگ های SEO در صفحه اول گوگل باشد، نشان می دهد.

سایتهایی که رتبه الکسا خود را کمتر از 10 کیلوبایت دارند، احتمالا از یک قسمت خوب بازدیدکنندگان از SERPs (صفحه نتایج موتورهای جستجو) لذت خواهند برد.

پیدا کردن چگونگی به طور چشمگیری جستجوگرها را درپست وبلاگ من در مورد جستجوگرها بهبود می بخشم.همچنین پست من در مورد عوامل SEO بر روی صفحهبرای مزیت جستجوی نهایی را بخوانید.

دریافت لینک ها از سایت های معتبر قدرتمند، مسئولیت دامنه سایت شما را افزایش می دهد و به شما در رتبه بندی بالاتر برای شرایط جستجوی شما کمک می کند. این به شما کمک خواهد کرد که ترافیک بیشتری کسب کنید که به نوبه خود رتبه Alexa Rank را بهبود خواهدبخشید ..

چه تعداد نمایش ها باید در 100،000 سایت برتر در رتبه الکسا قرار بگیرم؟

گوگل آنالیز و الکسا شماره های مختلف را گزارش می دهند.

به عنوان مثال من 2 سایت را در 100000 نفر برتر دارم که گزارش ترافیک 30،000 (رتبه 97،340 #) و 50،000 بازدید کننده در هر ماه (رتبه # 96،215). برای من سخت است که باور کنم که ترافیک واقعی آلی بر این رتبه الکسا تأثیر می گذارد. همه چیز در مورد نوار ابزار الکسا است.

بنابراین برای یک ماه از ترافیک تعداد کمی خشن وجود دارد:

100،000 = 100-150 نفر در روز با نصب نوار ابزار الکسا نصب شده است.

50،000 = 250-300 بازدید کننده در روز.

Top 20،000 = 400-500 بازدید کننده، که نوار ابزار الکسا را ​​نصب کرده اند.

10،000 = 700-800 بازدید کننده در روز.

بالا 5000 = حدود 1400-1600 بازدید کننده در روز.

 • روش های قدیمی مدرسه برای افزایش رتبه الکسا
 • افراد در گذشته سریعا رتبه الکسا خود را با استفاده از این روش ها افزایش دادند:
 1. نصب نوار ابزار الکسا (بر روی هر PC، لپ تاپ شما می توانید دستان خود را دریافت کنید)
 2. بلافاصله در بلاگ خود پست بفرستید (به این دلیل که این کار را به فاکتور “طراوت” که موتورهای جستجو دوست دارند و سایت خود را در Google افزایش می دهد، بر می گرداند)
 3. ایجاد محتوای منحصر به فرد که به خوبی در Google با استفاده از این تکنیک های قدرتمندSEO (هنوز بسیار معتبر است)
 4. نوشتن یک بررسی دقیق از الکسا. (مستاصل)
 5. ادعای سایت شما در الکسا (این قطع شده است).
 6. افزودن ویجت الکسا به سایت شما (همچنین از اکتبر 2016 متوقف شده است ).
 • در حالی که این روش ها به شما کمک می کند تا در رتبه بندی Alexa شما تقویت کنید، آنها زمان زیادی را صرف خواهند کرد و لزوما نمره شما را به طور قابل توجهی تحت تاثیر قرار نمی دهند. بخش زیر به شما نشان می دهد که چگونه رتبه الکسا خود را فقط چند روز کاهش دهید.
 • روش قانونی واقعی برای بهبود رتبه الکسا (به صورت رایگان)
 1. در واقع محتوای فوق العاده ای بنویسید و سازمان آژانس جستجوگر خود را استخدام کنید تا بتوانید رتبه خوبی در گوگل داشته باشید (همانند من با این پست!). اگر می خواهید خودتان را به جستجوگرها بسپارید، در اینجا برخی از نکات SEO که ممکن است کمک کنند.
  • اگر میخواهید مدیران وبسایت را جذب کنید (یعنی افرادی که احتمالا نصب نوار ابزار الکسا را ​​دارند)، باید محتوایی را بنویسید که به احتمال زیاد آنها را مانندSEO، بازاریابی دیجیتال و غیره میخوانند.
  • آیا شما می دانید RankBrain عامل 3 است که آن را به رتبه بندی می آید ؟
 2. مهمتر از همه، محتوای آن را در همه جا (در فیس بوک، توییتر، ردیت) به اشتراک بگذارید و نمایش های منحصر به فرد صفحه را به اشتراک بگذارید.همچنین می توانید از تبلیغات FB برای ترافیک اجتماعی بیشتری استفاده کنید.
 3. دریافت لینک ها و پست های مهمان در سایت های دیگر برای بهبود اختیارات دامنه خود. (آیا می دانستید که پست های مهمان را در 4 سایت مختلفمن خودم قبول می کنم؟)
 4. به طور دائم مقالات قدیمی (که ممکن است در حجم ترافیک کاهش یافته است) را تازه کنید و همچنین با آخرین تغییرات SEO تغییر دهید .
 • چرا محتوای عالی کلید بهبود رتبه الکسا و وبلاگ شما به طور کلی است
 • هر بار که یک قطعه شگفت انگیز از مطالب بنویسید، شما می توانید این پست وبلاگ را در گوگل رتبه بندی کنید و بنابراین بازدید کنندگان بیشتری را به سایت خود بکشید.
 • مهمتر از همه، هنگامی که یک پست عالی ارسال می کنید، شما همچنین می توانید ترافیک سرد را به طرفداران، مشتریان و طرفداران تبدیل کنید. این افراد بدون نیاز به یادآوری، به سایت شما بازگردانده می شوند
 •  
 • ترفندهای جدید برای افزایش رتبه الکسا در سال 2018
 • این یک پست الجاندرو کلاسی نیست اگر من یک راه مبتنی بر اسکریپت برای حل یک مسئله را به شما نشانندهم ، آیا آن را؟
 • خوب، بنابراین در اینجا مراحل ساده ای برای کاهش رتبه الکسا وجود دارد :
 1. نصب نیش Alexa Toolbar را بر روی مرورگرهای متعدد (Chrome، Safari، Firefox، و غیره) نصب کنید.
 2. VPN مورد علاقه خود را دانلود کنید (منWindscribe را دوست دارم ) و به آن وصل شوید.
 3. برای هر مرورگر به PageReboot بروید ، سایت خود را تنظیم کنید و زمان بازنگری را هر 60 ثانیه (یا بیشتر، اگر بیمار هستید) تنظیم کنید.
 4. پشت سر بگذارید، استراحت کنید، یکی دیگر از پستهای وبلاگ من را بخوانید ، و حدود 15-20 دقیقه منتظر بمانید.
 5. شما می توانید کشور را در Windscribe در حال حاضر تغییر دهید.
 6. (اختیاری اما توصیه می شود اگر شما بودجه) دریافت صفحه الکسا خود را با خرید یکی از برنامه های خود را .
 • برای بهترین نتایج، این کار را در زمان های مختلف انجام دهید و همچنین آدرس IP خود را هر 10 یا چند دقیقه تغییر دهید.
 • رتبه الکسا شما باید روزانه به روز شود اگر رتبه 10000 یا هر هفته دیگر داشته باشید، بنابراین انتظار می رود نتایج نتایج افزایش در حدود دو هفته یا بیشتر باشد.
 • سایر روش های Blackhat برای بهبود رتبه الکسا سایت شما
 1. آیا وقت ندارید؟ یک نفر را در فیورر استخدام کنید
 2. از یک سرویس تقویت الکسا مانندRankBoostUp استفاده کنید .
 3. (لزوما blackhat) یک دامنه بسیار محبوس خریداری کنید و آن را به سایت خود هدایت کنید.
 • کنار: کدام سایت ها در Alexa Top 10 Global هستند؟
 • با توجه به سایت های Alexa Top، این سایت ها بیشتر بازدید شده در جهان در سال 2018 هستند:

گوگل

یوتیوب

فیس بوک

بایو

ویکیپدیا

یاهو

ردیت

Google India

QQ

آمازون

شارژر شارژ (جوک)

AlejandroRioja.com (به زودی!)

 • بنابراین، شماره رتبه الکسا خوب چیست؟
 • این یک سوال بسیار ذهنی است.
 • من می دانم که بسیاری از وبلاگ نویسان که برای رتبه جهانی در زیر 100k کشته می شوند. برای دیگران که اعداد هنوز بالا هستند
 • من فکر می کنم 100k یک متریک خوب برای وبلاگ نویسان است که کار اصلی آنها وبلاگ نویسی نیست، به خصوص از آنجایی که در <100k معیارهای گزارش شده توسط Alexa دقیق تر و دقیق تر می شوند.
 • در عین حال، من پیشنهاد می کنم که به جای صرفا به دنبال یک عدد در انزوا، این عدد را با دیگر وبلاگ هایی که دوست دارید و در صنعت شما هستند، مقایسه کنید.
 • مثلا اگر شما درباره آشپزی بنویسید، می توانید سایت خود را به AllRecipes (Alexa Rank = 692) و مارتا استوارت (رتبه الکسا = 5.3k) و یا حتی Jamie Oliver (8k) مقایسه کنید.
 • در نهایت، این تعداد تا زمانی که هدف اصلی شما به پایان رسیده است مهم نیست. من می دانم بسیاری از فروشگاه های تجارت الکترونیک پر رونق که الکسا بیش از 500 کیلوگرم دارد.
 • مزایای داشتن الکسا پایین تر
 • فرض کنید که رتبه الکسا شما قانونی است و تا به حال تغییر نکرده است، برخی از مزایای خوبی که می توانید از تعداد کمتر انتظار داشته باشید وجود دارد:
 1. کسب و کار بیشتری کسب خواهید کرد. بسیاری از وبلاگ نویسان به مهمانان می رسند در سایت خود نوشتن و افراد ممکن است به شما بیشتر اعتماد کنند.
 2. سایت شما اشاره و بیشتر (به عنوان مثال، لینک ها) کپی می شود. بسیاری از رباتها در اطراف محتوای کپی کردن از سایت های مختلف که ترافیک را تولید می کنند، در حال اجرا هستند.اغلب اوقات شما این پیوند جدید را دریافت خواهید کرد. از آنجا که این سایت های کپی شده معمولا دارای مجوز دامنه پایین تر هستند، سایت شما تحت تاثیر مجازات محتوای تکراری نخواهد بود.
 3. شما می توانید سایر معیارهای جالب در صفحه رتبه الکسا از قبیل این آمار جمعیت جمعیت را بر اساس جنسیت، تحصیلات و محل سکونت ببینید:alexa rank demographic info(توجه داشته باشید که می توانید این را در Google Analytics مشاهده کنید)
 • نتیجه گیری در مورد رتبه الکسا
 • بنابراین دو راه برای رشد الکسا وجود دارد: یا از طریقمحتوا که جستجوگرها به بالا و یا با استفاده از اسکریپت ها و ترافیک جعلی با نصب نوار ابزار الکسا (یا خدمات تقویت کننده الکسا) وجود دارد.