راهنمای بهبود رتبه الکسا شما

بسیاری از ما از ما میپرسند: چگونه میتوانم رتبه الکسا را ​​بهبود ببخشیم؟ ما درک می کنیم این متریک برای شما و کسب و کار شما مهم است. به عنوان یک معیار عمومی، مخاطبان بالقوه، سرمایه گذاران و شرکای رتبه Alexa Rank خود را جستجو می کنند و از آن به عنوان راهی برای ارزیابی ارزش کسب و کار خود استفاده می کنند. به همین دلیل، پیشرفت در رتبه شما می تواند یک دلار و سنت واقعی بر روی خط پایین شما تاثیر بگذارد.

برای کسانی که تازه وارد الکسا هستند یا ناشناخته با رتبه الکسا – یک متد واحد است که یک خلاصه سریع از عملکرد سایت (شما یا رقیب شما) را نسبت به سایر سایت های وب ارائه می دهد. اگر بر روی آن متمرکز نباشید، ممکن است همه چیزهایی را که می توانید انجام دهید، برای به حداکثر رساندن ارزش و دید کسب و کار خود انجام ندهید. در کل، قدرت سایت شما در وب به عنوان رتبه الکسا شما ترجمه می شود.

اما قبل از این که ما بتوانیم الکسا رتبه سایت خود را بهبود ببخشیم، باید یک گام به عقب برداریم. مهم است که آرایش رأی الکسا را ​​درک کنید تا بتوانید بدانید چگونه می توانید آن را بهتر کنید.

بیایید شروع کنیم.

رتبه الکسا چیست؟

رتبه الکسا شما برآوردی از میزان محبوبیت سایت شما نسبت به سایر سایت های دیگر است . رتبه Alexa پاسخ به این سوال: در مقایسه با تمام سایت های دیگر، چگونه سایت من انجام می شود؟ توجه داشته باشید که از آنجا که رتبه یک اندازه نسبی است، رتبه سایت شما نه تنها به ترافیک آن سایت وابسته است، بلکه همچنین به تغییرات در ترافیک در سایر سایت ها بستگی دارد.

چگونه الکسا اطلاعات خود را دریافت می کند؟

الکسا دارای یک پانل داده بزرگ ترافیکی است که میلیونها نفر از مردم سراسر جهان را تشکیل می دهد. بر اساس داده های این نمونه، الکسا تعداد بازدیدکنندگان را به تمامی سایت های اینترنتی برآورد می کند. این یک محاسبه پیچیده است که شامل اصلاح تعصبات و همچنین شناسایی و رد کردن ترافیک جعلی یا هرزنامه است. دانشمندان داده های ما در کسب و کار بهترین هستند و اطمینان حاصل می کنند که داده های ما در حال حاضر بدون داده های سر و صدا و غیر انسانی است، بنابراین شما می توانید بهترین تصمیم را برای کسب و کار خود انتخاب کنید.

رتبه الکسا چگونه محاسبه می شود؟

هر روز، الکسا بازدیدکنندگان روزانه روزانه و بازدید های صفحه را به هر سایت در سه ماه گذشته برآورد می کند. سایت با بالاترین ترکیبی از بازدیدکنندگان و نمایشهای صفحه در 3 ماه گذشته رتبه اول را دارد. سایت با کمترین رتبه در حدود 30 میلیون نفر است. اگر هیچ کس در پانل اندازه گیری ما در 3 ماه گذشته از یک سایت بازدید نکرده باشد، هیچ رتبه ای برای آن سایت وجود ندارد.

تعداد بازدیدکنندگان سایت چه تاثیری در رتبه الکسا دارد؟

اگر شما تعداد بازدیدکنندگان را به یک سایت در مقابل رتبه بندی می کنید، به نظر می رسد چیزی شبیه به این است: بازدید کنندگان در رتبه در سرتاسر نمودار، Google.com است که تعداد زیادی بازدید کننده را به خود جلب می کند و # 1 رتبه بندی می کند. سایت هایی که در انتهای طرح “سر” مانند Google.com قرار دارند، مقدار زیادی از ترافیک را نسبت به سایت های “طولانی” در انتهای دیگر دریافت می کنند. مهم این است که توجه کنیم که به دلیل شکل توزیع، تغییرات بسیار کوچک در تعداد بازدیدکنندگان سایت در دم طولانی، باعث تغییر زیادی در رتبه می شود. Long_Change بازدیدکنندگان در مقابل رتبه با این حال، نزدیک تر به ریشه گراف می رسیم، بازدیدکنندگان بیشتر آن را به سمت بالا می برند. تفاوت زیادی در ترافیک به یک سایت 10 برابر در مقابل یک سایت رتبه 200 وجود دارد. بازدیدکنندگان High_Change در مقابل رتبه گرفتن رتبه الکسا دقیق تر
برای رتبه بندی دقیق الکسا، شما می توانید معیارهای سایت خود را در الکسا تایید کنید. سایت هایی با معیارهای تایید شده، معیارهای خود را مستقیما توسط الکسا اندازه گیری می کنند، نه براساس اطلاعاتی که از پانل داده ما برآورد می شود. گواهی معیارهای سایت شما رتبه دقیقتری را ارائه می دهد، اما نه لزوما رتبه بهتر! مزایای دیگری از Metrics Certified Site وجود دارد ، اما یک رتبه الکسا دقیق تر فقط یکی از آنهاست.

 

بنابراین، چگونه رتبه الکسا را بهتر کنید ؟
چندین تاکتیک وجود دارد که به بهبود رتبه الکسا شما کمک خواهد کرد:

تولید تعامل، محتوای اصلی ، به طور مداوم به روز می شود که ارزش واقعی خود را برای مخاطبان شما فراهم می کند. محتوا که از این انگیزه منحرف می شود، باعث ایجاد مخاطبان وفادار نمی شود. وقتی خوانندگان منابع ارزشمند و آموزنده پیدا می کنند، با محتوای آینده درگیر می شوند و در میان شبکه هایشان ( ساختمان لینک ) به اشتراک می گذارند، بازدیدکنندگان جدیدی را معرفی می کنند که به طور بالقوه به مشتریان تبدیل می شود. محتوای با کیفیت نیز توسط موتورهای جستجو مانند گوگل پاداش داده می شود، که گام هایی برای دریافت پاسخ بهتر برای کاربر نهایی می دهد.

پیدا کردن نظرات ایده های تور

سایت های مربوط به لینک را برای پیوند به وب سایت خود دریافت کنید. در غیر این صورت به عنوان لینک های ورودی شناخته می شود، این تاکتیک به موتورهای جستجو کمک می کند تا توطئه های شما را به وضوح تعریف کرده و همچنین اعتماد و کیفیت سایت شما را افزایش دهد. به عبارت دیگر، لینک های معتبر ورودی (از سایت هایی که به خوبی انجام می شوند) اعتبار سایت خود را به شما نشان می دهند. این تاکتیک باید با تولید محتوای جذاب و جذاب پشتیبانی شود چرا که چرا بازدیدکنندگان هدف را به سایت شما هدایت می کنند اگر آنها نمی خواهند ماندن بگیرید؟

لینک های داخلی ، از سوی دیگر، لینک هایی هستند که از یک صفحه یا پست در سایت شما به دیگری هدایت می شوند. اینها مفید هستند زیرا آنها از طریق وبسایت شما (به عنوان مثال ناوبری وبسایت) هدایت می شوند، و آنها را با محتوای مرتبط و مرتبط مرتبط می کند. آنها همچنین به لینک های سایت کمک می کنند که زیر لینک هایی هستند که در موتور جستجوی زیر لینک پیوند اصلی شما ظاهر می شوند. اما دوباره، ایجاد محتوای برتر، با هر استراتژی پیوند درونی همراه است، بنابراین اطمینان حاصل کنید که محتوائی که تولید می کنید مربوطه و ارزش بازدید کننده شماست.

در کل، هر دو لینک های داخلی و خارجی به موتورهای جستجو کمک می کنند محتوای سایت شما (ها) را درک کنند و تعیین کنند که چگونه بازدیدکنندگان ارزشمند هستند. اما در حالی که بخش مهمی از استراتژی آنلاین شما، باید از لینک دادن به طور مناسب استفاده کنید. پیوند بیش از حد می تواند اعتبار یا قابل خواندن سایت شما را کاهش دهد و ممکن است توسط موتورهای جستجو مجازات شود.

ویژگی های مرتبط: Checker Backlink رقبای

پیدا کردن کلمات کلیدی که ترافیک را به رقبای خود هدایت می کنند و سایت خود را برای آنها بهینه سازی می کنند و یا خریداری PPC را برای آن کلمات کلیدی انجام می دهند. با انجام یک تحقیق کلید واژه کمی، می توانید ببینید که مخاطبان شما چگونه جستجو می کنند و چگونه. در یک تحقیق، تحقیق کلمه کلیدی، یادگیری زبان زبان مشتریان خود را در زمینه نیازها و خواسته های خود می گوید. نمایندگی های بازاریابی درگیر در یک پنجاه انگشت یک استراتژی قرار دادن کلمه کلیدی را در اختیار شما قرار می دهد که به شما کمک می کند تا قسمت های مناسب سایت خود را برای قرار دادن کلمات کلیدی مورد نظر خود قرار دهید.

ویژگی های مرتبط: ابزار دشواری کلمات کلیدی

درک استراتژی بازاریابی رقبای خود و یادگیری آنچه که کار می کند. چند دلیل برای تجزیه و تحلیل مسائل مربوط به رقابت وجود دارد ، اما به طور خلاصه تجزیه و تحلیل رقابتی تجزیه و تحلیل سایت خود را در زمینه قرار می دهد. بنابراین، به شما معلومات واضحتری از معیارهای مهم مهم می دهد، چه استراتژی ها (برای شما و رقبای شما) کار می کنند، و به شما امکان می دهد تا روند صنعت را شناسایی و پیش بینی کنید. همه این زاویه ها به اطلاع کلیه استراتژی شما می پردازند و به شما امکان می دهند تصمیمات کسب و کار بیشتری کسب کنید که به طور مثبت بر موقعیت شما در بازار تاثیر می گذارد.

ویژگی های مرتبط: ابزار تجزیه و تحلیل رقابتی

بهترین شیوه های SEO را در وب سایت خود دنبال کنید. SEO یک استراتژی بسیار مهم است که سزاوار مقدار قابل توجهی از وقت و توجه شما است. اما SEO فقط در مورد ارتقاء و ارتقاء وب سایت شما نیست. همچنین در مورد ساخت سایت شما برای مشتریانی که از آن برای ارتباط با نام تجاری استفاده می کنند بهتر است. بدون یک تجربه کاربری خوب، امید کمی برای نگهداری یا تبدیل مشتریان خود دارید.

ویژگی های مرتبط: ابزار حسابرسی SEO

منابع بی شماری برای یادگیری در مورد جستجوگرها وجود دارد، اما الکسا یک استراتژی بازاریابی است که شامل تحقیقات کلید واژه، تجزیه و تحلیل رقابتی و ابزار تجزیه و تحلیل وب به عنوان بخشی از برنامه پیشرفته ما است . شما دستورالعمل های خاصی در مورد چگونگی بهبود رتبه بندی موتورهای جستجو، قابلیت استفاده، عملکرد صفحه، پیوند به عقب و غیره دریافت خواهید کرد.

منبع:blog.alexa.com