جستجوگرها چیست؟

بهینه سازی موتور جستجو (SEO)، افزایش تعداد و کیفیت ترافیک وب سایت شما از طریق نتایج جستجوی موتور جستجوی آلی است.

چه چیزی به SEO می آید؟

برای درک آنچه که SEO واقعا به معنی آن است، بیایید این حکم را قطع کنیم و به قطعات نگاه کنیم:

  • کیفیت ترافیک شما می توانید همه بازدید کنندگان در جهان را جذب کنید، اما اگر آنها به سایت شما می آیند، چرا که گوگل به آنها می گوید شما یک منبع برای رایانه های اپل هستید، زیرا واقعا شما یک کشاورز هستید که سیب را خریداری می کنید، این ترافیک نیست. در عوض شما می خواهید جذب بازدید کننده ای داشته باشید که واقعا علاقه مند به محصولاتی هستید که پیشنهاد می کنید.
  • تعداد ترافیک هنگامی که شما افراد مناسب را از طریق صفحات نتایج موتور جستجو (SERPs) کلیک کنید، ترافیک بیشتر بهتر است.
  • نتایج ارگانیک تبلیغات بخش مهمی از بسیاری از SERPs را تشکیل می دهند. ترافیک ارگانیک هر ترافیکی است که شما مجبور نیستید آن را پرداخت کنید.

ترافیک جستجوی ارگانیک به طور خاص هر ترافیک بدون پرداخت که از SERPs می آید.

چگونه SEO کار می کند

شما ممکن است از یک موتور جستجو به عنوان یک وب سایت بازدید کنید که به یک سوال (یا صحبت کردن) یک سوال در یک جعبه فکر می کند و گوگل، یاهو، بینگ یا هر موتور جستجو دیگری که با استفاده از جادویی پاسخ می دهند با لیست طولانی لینک های مربوط به صفحات وب به طور بالقوه می تواند به سوال شما پاسخ دهد

درست است. اما آیا تا به حال متوقف شده اید که چه چیزی در پشت این فهرست جادویی پیوندها قرار دارد؟

در اینجا این است که چگونه کار می کند: گوگل (یا هر موتور جستجو که از آن استفاده می کنید) دارای یک خزنده است که خارج می شود و اطلاعاتی را در مورد تمام محتوایی که می توانند در اینترنت پیدا کنند جمع آوری می کند. خزنده ها همه ی آن ها 1 و 0 را به منظور ایجاد یک شاخص به موتور جستجو می برند. این شاخص سپس توسط یک الگوریتم تغذیه می شود که تلاش می کند تمام داده ها را با جستجوی شما مطابقت دهد.

عوامل بسیاری وجود دارد که به یک الگوریتم موتور جستجو می آیند، و در اینجا چگونگی انجام کار گروهی از کارشناسان اهمیت دارد :

rank-factors-pie-2013-lrg.gif؟ mtime = 20170104131408 # asset: 2285: url

این همه SE (موتور جستجوگر) SEO است.

بخشی از بهینه سازی جستجوگرها این است که افرادی که همه این محتویات را بنویسند و آن را در سایت های خود قرار دهند، محتوای این سایت ها و سایت ها را در اختیار شما قرار می دهند تا موتورهای جستجو بتوانند آنچه را که مشاهده می کنند را درک کنند و کاربرانی که وارد می شوند از طریق جستجو آنچه را که می بینند را دوست دارم.

بهینه سازی می تواند انواع مختلفی داشته باشد. همه چیز این است که اطمینان حاصل کنید که برچسب های عنوان ومتا توصیف هر دو آموزنده و طول مناسب برای اشاره بهلینک های داخلی در صفحات شما افتخار است.

آموزش SEO

این بخش از سایت ما این است که به شما کمک کند چیزی را که میخواهید درباره جستجوگرها یاد بگیرید. اگر شما کاملا به موضوع جدید هستید، از همان ابتدا شروع کنید وراهنمای مبتدیان را برای جستجوگرها بخوانید. اگر به یک موضوع خاص نیاز دارید، هر جا که مناسب باشد، حفاری کنید.

اینجا یک مرور کلی است:

ایجاد یک سایت دوستانه برای جستجوگرها

هنگامی که شما آماده اید شروع به راه اندازی این جستجوگرها کنید، وقت آن است که تکنیک های SEO را به یک سایت اعمال کنید، چه این که تازه یا قدیمی است که بهبود می دهید.

این صفحات به شما کمک می کند تا همه چیز را از انتخاب یک نام دامنه جستجوگر دوستانه به بهترین روش برایلینک های داخلی آغاز کنید .

محتوا و نشانه گذاری مربوطه

سایت تا زمانی که محتوایی ندارد، یک سایت واقعی نیست. اما SEO برای محتوا دارای متغیرهای خاصی است که ما به آن بخش خاصی داده ایم. از اینجا شروع کنید اگر درباره تحقیقات کلیدی، نحوه نوشتن کپی از کپی رایت SEO و نوع نشانه گذاری که به موتورهای جستجو کمک می کند درک دقیقی از آنچه که محتوای شما واقعا در مورد آن است، بپرسید.

موضوعات سایت

شما با توجه به مطالب و نشانه های مربوط به آن، مطالب زیادی در مورد مطالب سایت آموخته اید. اکنون وقت آن است که اطلاعاتی در مورد robots.txt به دست آوریم.

موضوعات مربوط به پیوند

در مورد همه چیزهایی که شما تا به حال نیاز دارید که در مورد پیوندهایی که از متن لنگر به تغییر مسیر دارند مطلع شوید. این سری از صفحات را بخوانید تا بدانند چگونه و چه زمانی برای استفاده از nofollow و اینکه آیا وبلاگ نویسی مهمان واقعا مرده است. اگر بیشتر به سمت پیوند ساختمان ها (برای بهبود رتبه بندی سایت خود با به دست آوردن لینک ها) بیشتر بروید، به طور مستقیم به راهنمای مبتدی برای پیوند ساختمان بروید .

بهینه سازی دیگر

تبریک می گویم! شما مدرک و مزایای جستجوگرهای روزانه را تجربه کرده اید و اکنون برای برخی از موضوعات پیشرفته آماده شده اید. اطمینان حاصل کنید که تمام آن ترافیک آسان ترین زمان ممکن برای تبدیل به نرخ بهینه سازی تبدیل (CRO) تبدیل شده است ، سپس به سطح میکرو با جستجوگرهای محلی بروید یا آن سایت را باجستجوگرهای بین المللی جهانی ببرید.

تکامل جستجوگرها

الگوریتم های موتور جستجو اغلب تغییر می کنند و تاکتیک های SEO در پاسخ به آن تغییرات تکامل می یابند.بنابراین اگر کسی به شما مشاوره SEO را ارائه می دهد که به درستی احساس نمی کند، با صفحه موضوع خاص وارد شوید