سئو وب سایت

Search Engine Optimization (بهینه سازی موتور های جستجو ) عبارت است از مجموعه تکنیک ها و مهارت هایی که به یک سایت اجازه می دهد ترافیک و بازدید کننده های بیشتری از موتور های جستجو نظیر Google ، Yahoo و یا Microsoft داشته باشد .
سئو را می توان به دو محدوده اصلی تقسیم نمود :
۱- off-page سئو: کارهایی که به طور مستقل از طراحی وب سایت شما انجام می گیرد .
۲ – on-page سئو: کارهایی که طراحب سایت شما را تغییر می دهد تا رتبه بهتری را در موتور های جستجو بگیرید .
این آموزش هر دوی این محدوده ها را با جزئیات در بر می گیرد .
به یاد داشته باشید که یک طراحی سایت به طور کامل در موتور های جستجو بهینه سازی سایت انجام نمی شود مگر این که شما هر دو بخش off-page سئو و on-page سئو را به کار بگیرید .

الکسا یک سازمان است که ترافیک را با استفاده از ابزارها و الگوریتم های خود تجزیه و تحلیل می کند.آنها سپس یک رتبه بندی از سایت ها را بر روی اینترنت ایجاد می کنند .در حالی که نحوه جمع آوری داده های الکسا مشکوک است، راه هایی وجود دارد که می توانید شانس خود راجهت افزایشرتبه خود افزایش دهید و همچنین  می توانیدترافیک سایت خود را بهبود دهید.

اعداد دروغ نمی گویندهنگامی که آن را به محبوبیت و ارزش کلی کسب و کار شما می آید، مهم است که یک رتبه بندی الکسا محکم داشته باشید.چرا؟ این یک معیار معمولی است که شرکای کسب و کار بالقوه، سرمایه گذاران و غیره برای تعیین وضعیت کسب و کار خود استفاده خواهند کرد.آنها از آن برای ارزیابی سلامت کسب و کار شما استفاده می کنند و این که آیا روند بالا یا پایین رفتن است یا خیر.

1. نصب نوار ابزار الکسا

2. محتوای اصلی منحصر به فرد بنویسید

3.ویجت الکسا را ​​در سایت خود اضافه کنید

4. به طور منظم پست خود را به روز کنید

5. محتوای خود را در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید

الکسا یک سیستم رتبه بندی جهانی است که از اطلاعات ترافیک وب برای جمع آوری لیستی از محبوب ترین وب سایت ها، رتبه الکسا استفاده می کند . رتبه الکسا شما پایین تر است، بیشتر محبوب (به عنوان مثال، یک سایت با رتبه 1 بیشترین بازدید کننده در اینترنت). خود الکسا از سال 1996 تا کنون بوده است، اما مدت کوتاهی پس از آن توسط آمازون در سال 1999 به دست آورد.

راهنمای بهبود رتبه الکسا شما

رتبه الکسا چیست؟

رتبه الکسا شما برآوردی از میزان محبوبیت سایت شما نسبت به سایر سایت های دیگر است .

رتبه Alexa پاسخ به این سوال: در مقایسه با تمام سایت های دیگر، چگونه سایت من انجام می شود؟

توجه داشته باشید که از آنجا که رتبه یک اندازه نسبی است، رتبه سایت شما نه تنها به ترافیک آن سایت وابسته است، بلکه همچنین به تغییرات در ترافیک در سایر سایت ها بستگی دارد.

راهنمای بهبود رتبه الکسا شما
فعال سازی KeepAlive در هاست اشتراکی

پس از خرید هاست اشتراکی و سپس فعال سازی وب سایت خود بر روی آن شما باید قبل از اضافه کردن کد خود برای فعال سازیKeepAlive ، هاست خود را تست کنید تا متوجه فعال یا غیر فعال بودن آن شوید.

فعال سازی KeepAlive در هاست اشتراکی
آموزش ثبت سایت در گوگل

یکی از مهمترین اقدامات پس از طراحی و راه اندازی، معرفی و ثبت سایت در گوگل است. برای جذب بازدیدکننده از طریق گوگل قبل از هر چیز باید صفحات شما در گوگل ایندکس شوند. برای یک سایت که به تازگی راه اندازی شده است جلب توجه گوگل و ربات های آن میتواند زمان زیادی را طلب کند.

آموزش ثبت سایت در گوگل
پسوندها در سایت های اینترنتی

دامنه نام منحصر بفردی است که برای شناسایی سایت اینترنتی مورد استفاده قرار می گیرد و از چند قسمت تشکیل شده است که با نقطه ( دات ) از هم جدا شده اند.
قسمت اول ماهیت آدرس می باشد مانند WWW،قسمت دوم نام دامنه می باشد

پسوندها در سایت های اینترنتی
جستجوگرها چیست؟

بهینه سازی موتور جستجو (SEO)، افزایش تعداد و کیفیت ترافیک وب سایت شما از طریق نتایج جستجوی موتور جستجوی آلی است.چه چیزی به SEO می آید؟برای درک آنچه که SEO واقعا به معنی آن است، بیایید این حکم را قطع کنیم و به قطعات نگاه کنیم:

جستجوگرها چیست؟
0
فروش هاست
0
فروش دامنه
0
طراحی قالب
0
پشتیبانی سایت

سئو سایت و کلمات کلیدی

قبل از این که شما بتوانید طراحی وب سایت را برای موتور های جستجو بهینه کنید ، ابتدا باید بدانید که جه کلماتی را قرار است هدف گیری نمایید .

برای یک شروع خوب ۳ یا ۴ کلمه کلیدی را که دوست دارید طراحی وب سایت برای آن ها رتبه خوبی کسب کند انتخاب نمایید .

با قرار گرفتن این کلمات کلیدی در ذهنتان ، شما می توانید هدف خود را این گونه مشخص کنید که با جستجوی هر یک از این کلمات در گوگل ، طراحی سایت شما جزو ۱۰ نتیجه اول باشد .

(ما به گوگل اشاره می کنیم زیرا اگر شما بتوانید در گوگل رتبه خوبی بگیرید ، در دیگر موتور های جستجو هم رتبه خوبی خواهید گرفت .) این کلمات کلیدی هم می توانند عام و هم خاص باشند .

سئو سایت و کلمات کلیدی