چرا همین حالا باید یک سایت اختصاصی مربوط به پزشکان را پیاده سازی کنم؟

1-با مراجعین خود در هرزمانی در ارتباط باشید.
2-مقالات روز را در اختیار مراجعین قرار می دهید.
3-در بین دیگر پزشکان شناخته خواهید شد.
4-مراجعین بیشتری را جذب خواهید کرد.
5-به پرسش های مراجعین خود در هر مکانی می‌توانید پاسخ دهید.

وب‌سایتی منحصربفرد برای پزشکان ,مردم به خدمات آنلاین شما نیاز دارند

اکثر مردم برای پیدا کردن و همینطور شناختن یک پزشک (یا کلینیک و بیمارستان) به دنیای آنلاین سر می‌زنند. با این حساب بهتر نیست که با صرف هزینه‌ای مناسب، یک سایت اختصاصی و قدرتمند برای خودتان داشته باشید و از طریق آن اعتماد مخاطبان را بدست آورده و به آنها خدمات بدهید؟

طراحی سایت پزشکی می‌تواند ورود بیماران یک پزشک را کاملا متحول کند.

سایت های پزشکی معمولا در سراسر جهان دارای امکانات مشابهی هستند. پزشکان می‌توانند از طریق وب سایت خود ارتباط با مشتریان را تقویت کرده و درآمد خود را به مقدار قابل توجهی افزایش دهند. اگر شما یک پزشک هستید قطعا تمایل به جذب بیماران بیشتری دارید و داشتن یک وب سایت مناسب می‌تواند برای انجام این کار بسیار مناسب باشد.

در طراحی سایت پزشکی چه نکاتی ضروری هستند؟

1- انتخاب نام مناسب برای وب سایت:

بهترین نام برای یک وب سایت پزشکی، نام خود پزشک می‌باشد،

2- بخش درباره من و تماس با من:

قطعا هر بیماری وقتی پزشک مد نظر خود را در وب می‌یابد اول از همه تمایل دارد تا در مورد آن پزشک اطلاعات بیشتری کسب کند و سپس به دنبال تماس با پزشک خود خواهد بود. پس داشتن این دو بخش در یک وب سایت پزشکی اجتناب ناپذیر است و نیاز که حتما این دو بخش را در وب سایت خود داشته باشید.

3- نمایش مکان مطب روی نقشه:

شما باید هرکاری که باعث شود بیمار راحت تر بتواند مطب پزشک را پیدا کند در وب سایت خود انجام دهید، امروزه بیش از 90٪ عموم مردم گوشی های هوشمند دارند و می‌توانند به راحتی با دیدن موقعیت شما روی نقشه گوگل شما را پیدا کنند. شما می‌توانید با نمایش موقعیت خود روی نقشه گوگل در وب سایت تان بیمار را سریعتر به مطب هدایت کنید.

4- بخش نظرات مشتریان راضی:

با توجه به حرفهایی که مردم پشت همه افراد و کسب و کار ها مطرح می‌کنند این بخش می‌تواند به خوبی عالی بودن خدمات شما را به دیگران انتقال دهد

5- بخش رزرو آنلاین وقت:

در وب‌سایت های پزشکان ایرانی این مورد کمتر دیده می‌شود زیرا اکثر پزشکان در مطب به اینترنت متصل نیستند و سعی دارند این بخش را با همان روش سنتی رزرو تلفنی پیش ببرند، اما موضوعی که مهم است در طراحی سایت پزشکی بسیار اهمیت دارد که اگر فردی در ساعات خارج از ساعات اداری به وب سایت شما مراجعه کرد نیز بتواند وقت قبلی رزرو کند و یا فرمی را پر کند تا شما در روز بعدی با آن فرد تماس بگیرید. این امکان نیز می تواند مشتریان خوبی را به سمت مطب هدایت کند و ثبب افزایش ورودی یک پزشک شود.

6- مقالات آموزشی تخصصی:

مقالات در طراحی سایت پزشکی از چند جهت دارای اهمیت بالایی هستند و می‌توانند بسیار در افزایش ورود بیمار تاثیرگذار باشند. مقالات تخصصی که بتواند به یک بیمار کمک کند قطعا باعث خوشحالی آن شده و حتما نام شما را به عنوان فردی که به او کمک کرده اید به خاطر خواهد داشت.