SEO سایت خارج از سایت چیست؟

SEO سایت خارج از سایت چیست؟

SEO خارج از سایت شامل عواملی است که خارج از وب سایت شما اتفاق می افتد، اما همچنان رتبه بندی شما را تحت تاثیر قرار می دهد. این شامل مواردی مانند تعداد لینکهایی که شما دارید و کیفیت سایتهایی که به شما پیوند دارند. SEO سایت خارج از سایت موتورهای جستجو را نشان می دهد که سایت شما ارزشمند و معتبر است و سزاوار رتبه بندی به شدت در نتایج است.

بر خلاف SEO در سایت، سایت های خارج از سایت 100٪ تحت کنترل شما نیستند. اما شما می توانید SEO سایت خارج از سایت را با تمرکز بر دو چیز: ایجاد لینک ها و شهرت.

ساخت لینک

در سایت های خارج از سایت، پیوند ساختمان به کار گرفتن سایت های خارجی با کیفیت بالا برای پیوند دادن به شما اشاره می کند. متخصصان SEO در مورد “لینک آب” جریان بین سایت ها؛ این فقط به این معنی است که هر زمانی که یک سایت معتبر به شما لینک می کند، موتورهای جستجو این را به عنوان نشانه ای از سایت شما نیز معتبر می دانند و بنابراین شانس خود را در رتبه بندی بالاتر در SERPs بهبود می بخشد.

همه لینک ها برابر نیستند. موتورهای جستجو، ارزش لینک را به سایت بر اساس چندین عامل کالیبراسیون می کنند:

پیوند مجوز سایت
پیوند از محتوای مرتبط شده است
پیوند متن لنگر backlink
تعداد لینک های سایت backlinking دارای
این که آیا لینک پیگیری شده یا بدون پیگیری است
بیشتر بازاریابان جستجو به طور فعال پیوندها را از سایت های خارجی خوب دنبال می کنند. برای تعیین اینکه کدام سایت ها می توانند لینک های با کیفیت بالا ارائه دهند، نگاهی به رتبه الکسا سایت می دهند. رتبه الکسا پایین تر است، لینک های سایت با ارزش تر خواهد بود. شما می توانید رتبه الکسا را ​​در ابزار بررسی سایت پیدا کنید.

هنگامی که لیستی از سایت های با کیفیت بالا برای دریافت لینک ها از شما می توانید به کار بر روی تکنیک های جستجوگر خارج از سایت مانند وبلاگ نویسی مهمان، کسب پیوند با نام تجاری اشاره شده و کسب پیوند شکاف.

بهینه سازی موتورهای جستجو فراتر از صرفا تکنیکی است که نیاز به خلاقیت و فعالیت های مرتبط با ایجاد ارتباط دارد. این یک فرآیند مداوم است، بنابراین پرداخت می کند تا هر ماه یک حسابرسی سایت انجام دهد؛ این به شما کمک می کند که مشخصات، لینک و قابلیت رقابت خود را در SERPs نظارت کنید.

جهت ثبت سفارشات روی گزینه مورد نظر کلیک کنید

هاست و دامنه چیست؟

DNS دامنه چیست؟
مانند آجرهای یک خانه است. آدرس DNS ها ممکن است به صورت زیر باشد:
ns1.server.com ns2.
server.com DNS
برای این که هاست شما به دامنه شما مربوط شود ، تنظیم می شود. سرور های ns1 ممکن است قطع باشند به همین دلیل باید ns2 کار کند.
اگر به هر دلیلی Data Center هاست شما از بین برود ،

چه کاری می توانم با cPanel انجام دهم؟

زیاد! این جایی است که شما به …

  • نام دامنه را به میزبانی خود وصل کنید
  • راه اندازی ایمیل برای سایت شما
  • نصب وردپرس (یا یک سیستم مدیریت محتوای دیگر)
  • وب سایت خود را پشتیبان بگیرید
  • فایل های آپلود
  • استفاده از پهنای باند خود را بررسی کنید

و بسیار بیشتر – مانند تغییر تنظیمات امنیتی، بررسی تجزیه و تحلیل وب سایت خود و نصب برنامه های مفید

شما کار طراحی سایت را به اتمام رسانیده اید ولی هنوز به آن اندازه ای که انتظار دارید بازدید کننده ندارید . مشکل اینجاست که شما هنوز روی یکی از راه های خیلی مهم و مفید افزایش بازدید طراحی وب سایت کار نکرده اید .

یعنی بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو یا همان سئو سایت . برای  آموزش سئو روی لینک آموزش سئو کلیک کنید

بهینه سازی سایت, بهینه سازی سایت