SEO بر روی صفحه  چیست؟

SEO بر روی صفحه  چیست؟

SEO بر روی صفحه (همچنین به عنوان سایت SEO شناخته می شود) فرآیند بهینه سازی همه چیز در وب سایت است تا سعی در بهبود رتبه بندی داشته باشد. اگر جستجوگر فنی عقب باشد، جستجوگرهای صفحه در قسمت جلویی هستند. این شامل قالب بندی محتوا، بهینه سازی تصویر، کد HTML پایه و شیوه های پیوند داخلی است. خبر خوب این است که SEO بر روی صفحه به عوامل خارجی بستگی ندارد؛ شما 100٪ کنترل کیفیت جستجو در صفحه را دارید.

برچسب های متا

برچسب های متا عناصر کوچک درون یک صفحه وب است که به ساختار محتوای صفحه کمک می کند. برای مثال، یک برچسب H1 خزنده ها را به عنوان یک پست وبلاگ یا صفحه وب هشدار می دهد. تگ های H2 و H3 سلسله مراتب اطلاعات را فقط به عنوان زیرمجموعه های مختلف در یک سند آنالوگ نشان می دهد. Crawlers سپس متن زیر هر تگ عنوان را با کلمات در عنوان مقایسه می کند تا اطمینان حاصل شود که محتوای مرتبط است.

SEO متا تگ خوب به موتورهای جستجو کمک می کند تا محتوای محتوایی وب را در مورد چه زمانی و در زمان نمایش آن در نتایج جستجو مشخص کند.

عنوان صفحه و متا توصیف

SEO بر روی صفحه  چیست؟

عناوین صفحه فقط توسط افراد خوانده نمی شوند عنکبوت جستجو نیز هنگام خواندن آنها را “خوانده” می کند. به این معناست که عناوین بهینه شده در صفحه بر اساس جستجوگرها باید شامل کلمات جستجو مهم و بیش از 70 کاراکتر باشد. هر چه طولانی تر از آن و موتورهای جستجو، عنوان را در SERPs کوتاه می کند، که به نظر می رسد به جستجوگران بد است.

متن توصیفی – متن کوتاهی که محتوای وب صفحه را خلاصه می کند – اغلب در زیر عنوان صفحه در نتایج SERP ظاهر می شود. در حالی که گوگل مستقیما به عنوان یک عامل رتبه بندی از متا توضیحات استفاده نمی کند، متا توضیحات بهینه سازی شده در SEO، بازدید های بیشتری از صفحات SERP را جذب می کند، زیرا جستجوی افراد احتمالا آنها را خوانده است. این به نوبه خود موتورهای جستجو را به نشانه های مثبت در مورد سایت می فرستد.

مقاومت در برابر وسوسه به عنوان “مسائل” عنوان ها و توصیف با یک تن از کلمات کلیدی است. کلمات کلیدی پر کردن یک تاثیر منفی را در رتبه بندی جستجو داشته باشد. در عوض، موتورهای جستجو اجازه می دهند که از طریق وضوح و دقت در مورد صفحه چه چیزی بدانند.

بهینه سازی تصویر

تصاویر همچنین باید برای خزنده ها قابل خواندن باشد؛ اگر آنها نبودند، موتورهای جستجو نمی توانند نتایج بصری مفید را بکشند. بازاریابان موتورهای جستجو برای توصیف تصاویر به خزنده ها از متن ALT (ویژگی HTML) استفاده می کنند. متن ALT بهینه شده شامل عبارت جستجو مربوط به پرس و جو است اما باید برای خوانندگان انسانی نیز حساس باشد.

SEO بر روی صفحه  چیست؟

SEO بر روی صفحه  چیست؟

جهت ثبت سفارشات روی گزینه مورد نظر کلیک کنید

هاست و دامنه چیست؟

DNS دامنه چیست؟
مانند آجرهای یک خانه است. آدرس DNS ها ممکن است به صورت زیر باشد:
ns1.server.com ns2.
server.com DNS
برای این که هاست شما به دامنه شما مربوط شود ، تنظیم می شود. سرور های ns1 ممکن است قطع باشند به همین دلیل باید ns2 کار کند.
اگر به هر دلیلی Data Center هاست شما از بین برود ،

چه کاری می توانم با cPanel انجام دهم؟

زیاد! این جایی است که شما به …

  • نام دامنه را به میزبانی خود وصل کنید
  • راه اندازی ایمیل برای سایت شما
  • نصب وردپرس (یا یک سیستم مدیریت محتوای دیگر)
  • وب سایت خود را پشتیبان بگیرید
  • فایل های آپلود
  • استفاده از پهنای باند خود را بررسی کنید

و بسیار بیشتر – مانند تغییر تنظیمات امنیتی، بررسی تجزیه و تحلیل وب سایت خود و نصب برنامه های مفید

شما کار طراحی سایت را به اتمام رسانیده اید ولی هنوز به آن اندازه ای که انتظار دارید بازدید کننده ندارید . مشکل اینجاست که شما هنوز روی یکی از راه های خیلی مهم و مفید افزایش بازدید طراحی وب سایت کار نکرده اید .

یعنی بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو یا همان سئو سایت . برای  آموزش سئو روی لینک آموزش سئو کلیک کنید

بهینه سازی سایت, بهینه سازی سایت